Autor:

dawid kolodziej

Utworzono:

05.10.2014

W pierwszej połowie jesteśmy drużyną optycznie lepszą , Zabrzanie próbują nas kontrować ,stwarzamy sobie kilka sytuacji pod bramką gość jednak brakuje wykończenia naszych akcji, nie oddajemy strzałów  i nie zmuszamy bramkarza gości do interwencji a bez tego nie da się strzelać bramek. Wyraźnie brakuje naszego najlepszego strzelca Błażeja ,który pewnie wykorzystałby jakąś sytuacje.

Na nasze nie szczęście w drugiej połowie wchodzi na boisko Łukasz Zjawiński i obraz gry zmienia się całkowicie , goście przejmują kontrolę nad grą .Po jednym z kolejnych zagrań do Zjawy nasi obrońcy ,nie umiejąc  zatrztymać przepisowo napastnika  gości , faulują go przed polem karnym i sam poszkodowany wykorzystuje rzut wolny .Od tego momentu na boisko gra już tylko jedna drużyna , my staramy się tylko przeszkadzać a nawet to nam nie wychodzi.Po kolejnych błędach obrony i bramkarza tracimy kolejne 2 bramki  i przegrywamy 0-3.

Mecz pokazał ,że jeden zawodnik może zmienić obraz meczu , niestety w potyczce  z Górnikiem źle wyglądamy fizycznie i kondycyjnie .W następnych spotkaniach musimy zagrać podobnie jak w pierwszej połowie tego spotkania ale przez całe 70 min. i wyniki powinny być lepsze.

relacja ze strony Górnika

1. Liga Wojewódzka Trampkarzy Młodszych, 9. kolejka
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 0:3 (0:0)
Bramki: Zjawiński (3)

Górnik U-14: Kudła - Kapnik, Kalus, Siwy, Niedźwiedź - Kubik, Figna, Skrzyniarz, Jeżewski - Zawada - Lechki.
Grali także: Ochnio, Zjawiński, Pasieka, Woźnicki, Dąbrowski, Sądel.

***

- W pierwszej połowie lekką przewagę miał zespół gospodarzy. Nie pozwoliliśmy mu jednak na przypieczętowanie jej bramką. Po przerwie zdecydowanie przeważaliśmy i wygraliśmy zasłużenie. Gratulacje dla chłopaków - powiedział trener Andrzej Szydłowski.