Autor:

dawid kolodziej

Utworzono:

01.09.2014

Mecz rozegraliśmy na głównej płycie Gwarka Tarnowskie Góry . Od początku meczu zarysowała się nasza przewaga , górowaliśmy nad rywalem szybkościowo oraz wyszkoleniem technicznym.Bardzo dobry początek zaliczył "Suja" po jego akcji i wrzutce w pole karne Szymon Ciesielski nie mógł zrobić nic innego jak tylko strzelić bramkę , następna akcja Suji i ręka w polu karnym obrońcy Gwarka .Rzut karny pewnie wykorzystuje Seba i już 2:0 , a dopiero 5 minuta meczu.Przewaga naszej drużyny nie podlega żadnej dyskusji i w 10 min. zostaje to udokumentowane kolejną bramką zdobytą głową przez Denisa Oracza .Słowa uznania dla podającego Bartosza Barona.W 17 min rzut wolny  wykorzystuje Alan Mrozik z pomocą bramkarza gospodarzy.Po tej bramce nasza drużyna nie co zwolniła tempo gry i coraz częściej piłkarze Gwarka zagrażają naszemu bramkarzowi , co skutkuje stratą bramki 28 min po błędzie naszej obrony i "sprincie" napastnika miejscowych.Przed końcem pierwszej połowy po akcji Pawła Sawickiego i Jakuba Para strzelamy 5 bramkę dokumentując naszą naprawdę dobrą grę w pierwszej połowie.

Druga połowa była rozgrywana w wolniejszym tempie  , mecz się wyrównał jednak cały czas kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku mimo straconej bramki na początku drugiej połowy wynik meczu nie był zagrożony.Wynik na 6:2 ustalił Paweł Sawicki strzałem z dystansu .

Gratulacje dla całej drużyny  przypominam ,że był to pierwszy mecz o punkty rozegrany na pełno wymiarowym boisku i o tym ,że dopiero co wróciliśmy z obozu .Warte zwrócenie uwagi jest też to , iż aż 6 różnych piłkarzy zdobyło bramki.